Állásajánlatok

Munkát keresel? Az alábbi üzleteinkben a megjelölt pozíciókra keresnek munkaerőt:

ÜZLET NEVE MUNKAKÖR JELENTKEZÉS MÓDJA
New Yorker Értékesítő munkatárs Önéletrajz az üzletbe

A lista utoljára frissítve: 2018.10.04.

További Állásajánlatok:

Heavy Tools

Heavy Tools márkaüzletünkbe értékesítő munkatársat keresünk!

  • Kereskedelmi tapasztalatod megvan (min. 2 éves)
  • Az üzlet működéséből eredő feladatok ellátása vezetői utasítás alapján nem okoz problémát
  • Pénztárkezelés, pénzkezelési tapasztalatod van
  • Vevőorintált szemlélet, csapatszellem jellemez
  • Dinamikus, rugalmas és terhelhető vagy
  • Pozitív, kedves, az emberek felé nyitott, másokat tisztelő kommunikatív személyiséggel rendelkezel
  • A divat és trend iránt elkötelezett vagy
  • Idegennyelv-tudás előnyt jelent nálunk
Ha elvárásainknak megfelelsz és szeretnél nálunk dolgozni, fényképes önéletrajzod küld el az emese.gyure@heavytools.com email címre vagy debrecen@heavytools.info, a tárgy rovatban feltüntetve: „Debrecen Fórumeladó” vagy személyesen az üzletben leadhatod.

(Hirdetés időpontja: 2018.10.16.)

Retro Jeans

FÓRUM Retro üzletünkbe keresünk lendületes, megbízható, tapasztalt, divat-orientált eladó munkatársat.

Elvárásaink:

  • szakirányú végzettség
  • szakmai gyakorlat
  • megbízhatóság
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • vevőközpontúság

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzokat személyesen az üzletben, illetve a retrodebrecen@retrojeans.com-ra várjuk.

(Hirdetés időpontja: 2018.08.13.)

Springfield

A SPRINGFIELD márka már több, mint 25 éves múltra tekint vissza, jelenleg 60 országban közel 900 üzlettel van jelen, melyből 12-őt Magyarországon üzemeltet.
A SPRINGFIELD-et valódi emberek inspiráltak, és az ő igényeikhez alakítottak. A márka eszenciája: fiatalos divat, sportosan elegáns stílusban férfiaknak és nőknek szerte a világon. Olyanoknak tervezünk, akik élvezik a divatot és az életet, és a casual stílust érzik a legmegfelelőbbnek a személyiségük kifejezésére. A SPRINGFIELD lehetőséget kínál számukra, hogy önmaguk legyenek, és mindig egyéniségként jelenjenek meg, bármivel is foglalkozzanak a hétköznapokban.
Ha szeretnéd Te megmutatni, milyen a valódi casual divat, és napról napra részese lennél a legújabb trendeknek, akkor a SPRINGFIELD-ben a helyed! Gyere és légy része az egyik legnagyobb nemzetközi divatmárka vidám csapatának!

Azonnali kezdéssel keresünk munkatársat részmunkaidős eladó pozícióba (FÓRUM Bevásárlóközpont, Debrecen).

Elvárások:
  • Kereskedelmi tapasztalat előny (de nem feltétel)
  • divat iránti szenvedély
  • önállóság
  • felelősségtudat, csapatszellem
  • erős alkalmazkodási képesség mind időbeosztásban, mind szervezettségben
  • motiváltság a kihívásokra és a folyamatos tanulásra
  • angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • biztos munkahely egy nemzetközi vállalatnál
  • kellemes munkakörnyezet
  • szimpatikus, nyitott csapat
  • fejlődési és előre lépési lehetőség
Küldd el jelentkezésed fényképes önéletrajzzal a tien9436@spf.com e-mail címre. A levél tárgy részében a pozíció megjelölését is tüntesd fel!

(Hirdetés időpontja: 2018.08.09.)

Játéksziget

Eladó, pénztáros

Legyél Te is a FÓRUM Játéksziget csapat tagja!

Jelentkezz, amennyiben:
  • Gyors és lelkes, munkájára igényes és megbízható vagy
  • Nem okoz gondot az önálló munkavégzés, jó állóképességgel rendelkezel
  • Nyitott vagy a fejlődésre
  • Beszélsz esetleg idegen nyelveket
  • Szeretsz emberekkel kommunikálni
  • Toleráns és igazi csapatjátékos vagy
Az állás betöltésénél előnyt jelent:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat, de nem feltétel
  • Pályakezdők esetén folyamatos betanulási lehetőség
  • Versenyképes fizetés, szorgalmad teljesítményalapú bónusszal való díjazása
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Lendületes, jókedvű csapat
Állás, munka területe(i):
  • Szakmunka
  • Eladó
  • Teljes munkaidő

Jelentkezés: debrecen@formatex.hu

(Hirdetés időpontja: 2018.08.01.)