Állásajánlatok

Munkát keresel? Az alábbi üzleteinkben a megjelölt pozíciókra keresnek munkaerőt:

ÜZLET NEVE MUNKAKÖR JELENTKEZÉS MÓDJA
Telenor Értékesítő Önéletrajz az üzletbe
Amnesia Eladó Önéletrajz az üzletbe
Retro Jeans Eladó Önéletrajz az üzletbe
Reno Eladó Önéletrajz az üzletbe

A lista utoljára frissítve: 2018.06.26.

További Állásajánlatok:

CAFE FREI

Barista, pultos

Legyél Te is a FÓRUM Cafe Frei csapat tagja!
Folyamatosan várjuk új barista, pultos és felszolgáló kollégáinkat, fiatalos, jókedvű dinamikus csapatunk bővítésére.

Főbb feladatok:
  • Vendégeink szakszerű kiszolgálása, hogy mindig mosolyogva és elégedetten távozzanak, ugyanazt a "világ kedvenc kávéi" élményt kapva, amit már megszoktak tőlünk.
  • Pénztárgép és bankkártya terminál kezelése
  • Munkaterület tisztántartása
  • Különleges kávék készítése
  • Nyári teraszunk tisztántartása
  • Üzlet nyitása és zárása

Jelentkezz, amennyiben:
  • Gyors és lelkes, munkájára igényes és megbízható vagy
  • Nem okoz gondot az önálló munkavégzés, jó állóképességgel rendelkezel
  • Nyitott vagy a fejlődésre
  • Beszélsz esetleg idegen nyelveket
  • Szeretsz emberekkel kommunikálni
  • Toleráns és igazi csapatjátékos vagy

Az állás betöltésénél előnyt jelent:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat, de nem feltétel

Amit kínálunk:
  • Pályakezdők esetén folyamatos betanulási lehetőség
  • Belső képzés, barista tréning
  • Versenyképes fizetés, szorgalmad teljesítményalapú bónusszal való díjazása
  • Biztos és hosszú távú munkalehetőség
  • Lendületes, jókedvű csapat

Állás, munka területe(i):
  • Szakmunka
  • Felszolgáló, Pincér, Pultos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:
  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:
  • Nem igényel nyelvtudást

Havi nettó fizetési keret:
  • 160 000 HUF

Egyéb juttatások:
  • éves bónusz / mozgóbér,szakmai tréningek

(Hirdetés időpontja: 2018.07.13.)

Laag & Hill

Értékesítő munkatársat keresünk a debreceni Laag&Hill üzletbe!

Ha érdekel a divat, szereted a prémium ruházati cikkeket, szeretsz kapcsolatot létesíteni az emberekkel és egy jó csapatban szeretnél dolgozni, akkor jelentkezz!

Üzlethálózatunk négy üzletből áll. Missziónk, hogy az egyes üzletekben olyan csapatokat építsünk fel, akik képesek kooperatív módon, hatékonyan együtt dolgozni és felismerni a vásárlók igényeit. Ehez alapfeltétel a kommunikációs készség és nyitottság!

Ha úgy érzed, hogy szeretnél csatlakozni hozzánk, küldd el fényképes önéletrajzodat a debrecen@g-com.hu e-mail címre és csatold hozzá motivációs leveledet is.

Amit elvárunk:
  • Folyamatos és jó kommunikáció a vásárlókkal!
  • Együttműködés egy jó csapattal
  • Nyitottság a divat iránt!
  • Forgalmazott termékeink teljes körű megismerése és átlátása!
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete!
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás!
  • Kereskedelmi tapasztalat!
Előnyben vagy, ha
  • van már tapasztalatod férfi ruházati kereskedelemben!

Várjuk önéletrajzod

Laag&Hill csapata

www.laagandhill.hu

(Hirdetés időpontja: 2018.07.05.)

Mayo Chix

Szakképzett, gyakorlattal rendelkező munkatársat keresünk eladói munkakörbe.
Fényképes önéletrajzot az üzletbe kérjük leadni.

(Hirdetés időpontja: 2018.06.25.)

Klier Fodrászat

A FÓRUM Debrecen Klier fodrászatba magára és munkájára igényes, kezdő vagy gyakorlattal rendelkező fodrászok jelentkezését várjuk, alkalmazotti munkaviszonyba.
Önéletrajzot az andi.bereczky89@gmail.com e-mail címre várjuk.
Érdeklődni a +36 30 421 7788-as telefonszámon lehet.

(Hirdetés időpontja: 2018.05.31.)

Retro Jeans

FÓRUM Retro üzletünkbe keresünk lendületes, megbízható, tapasztalt, divat-orientált eladó munkatársat.

Elvárásaink:

  • szakirányú végzettség
  • szakmai gyakorlat
  • megbízhatóság
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • vevőközpontúság

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzokat személyesen az üzletben, illetve a retrodebrecen@retrojeans.com-ra várjuk.

(Hirdetés időpontja: 2018.04.20.)

GAS

GAS márkaboltunk jókedvű, fiatalos csapata eladó munkatársat keres!

Számunkra az ideális jelölt:
  • szereti a változatos feladatokat
  • van stílusérzéke és ismeri az aktuális divattrendeket
  • közvetlen, vásárló-orientált a hozzáállása
  • kedves és csapatban jól tud együttműködni
  • önállóan is képes precízen dolgozni
  • intelligens és jó probléma megoldó

Feltételek:
  • Minimum a középiskolai végzettség, de lehetsz pályakezdő is.
  • Előnyt jelent, de nem feltétel ha már dolgoztál a kereskedelemben és bátran használsz egy vagy több idegen nyelvet.

Fényképes önéletrajzodat a debrecen.forum@gasjeans.hu címre várjuk vagy hozd be hozzánk az üzletbe.

(Hirdetés időpontja: 2018.04.09.)

Tutti Gelati (Eiscafé)

Dolgozz a Tutti Gelati-ban!

Fagyi pultost, felszolgálót és baristát keresünk hosszútávra, teljes munkaidőben, akár azonnali kezdéssel a FÓRUM első emeletén található Tutti Gelati Kávézó & Fagyizó fiatalos csapatába!

Várjuk fényképes szakmai önéletrajzodat a tuttigelatikavezo@gmail.com címen, vagy személyesen a Tutti Gelati kávézóban, a FÓRUM első emeletén!

(Hirdetés időpontja: 2018.04.05.)